Перший Український Фестиваль Сучасного Колажу буде проходити на двох локаціях.

Галерея Ра - це дуже особливий для нас артпростір, оскільки він відповідає нашим внутрішнім запитам стосовно культури нині. Галерея РА була заснована в 1993 році. За цей час на її базі була створена творча організація, що представляє на українському артринку твори сучасного українського мистецтва, проведено понад тисячу регулярних публічних презентацій: виставок, перформансів, відеопоказів і т.п. Діяльність галереї характеризують два стратегічних напрямки розвитку: кураторські проєкти, що зображають актуальні процеси й тенденції сучасного світового та українського мистецтва і більш традиційні презентації художників, з якими галерея працює протягом багатьох років.

Галерея виступає учасником великої кількості фестивалів та сформувалася не тільки як виставковий простір, але і перетворилася у творчий центр комунікації різних аудиторій, професійних груп і офіційних структур, що дозволяє їй позиціювати себе як абсолютно самостійну інституцію на українській художній сцені. Її незалежність та професійність багато в чому, визначає обличчя сучасного українського мистецтва...
Далі знайомимося з музеєм. Для нас Музей історії міста Києва це в першу чергу фіксація історичного моменту для Києва та України, оскільки ми перші та наші кроки важливі, ми хочемо поповнити фонд музею частиною колажів, що будуть представлені на фестивалі. Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» відкритий для проєктів, що зачіпають сучасні проблеми та показують сьогодення.

Музейне зібрання налічує понад 280 тисяч музейних предметів основного
та майже 31 500 науково-допоміжного фондів і складається з археологічної, нумізматичної, етнографічної колекцій, а також з тематичних комплексів сучасного періоду.

Ці дві локації розташовані на одній із головних міст Києва ,у самісінькому центрі, що підкреслює важливість та історичність моменту.