Перший Український Фестиваль Сучасного Колажу проходив на двох локаціях.

Галерея Ра - це дуже особливий для нас артпростір, оскільки він відповідає нашим внутрішнім запитам стосовно культури нині.

Галерея РА була заснована в 1993 році. За цей час на її базі була створена творча організація, що представляє на українському артринку твори сучасного українського мистецтва, проведено понад тисячу регулярних публічних презентацій: виставок, перформансів, відеопоказів і т.п. Діяльність галереї характеризують два стратегічних напрямки розвитку: кураторські проєкти, що зображають актуальні процеси й тенденції сучасного світового та українського мистецтва і більш традиційні презентації художників, з якими галерея працює протягом багатьох років.

Галерея виступає учасником великої кількості фестивалів та сформувалася не тільки як виставковий простір, але і перетворилася у творчий центр комунікації різних аудиторій, професійних груп і офіційних структур, що дозволяє їй позиціювати себе як абсолютно самостійну інституцію на українській художній сцені. Її незалежність та професійність багато в чому, визначає обличчя сучасного українського мистецтва...
Музей історії міста Києва
це в першу чергу фіксація історичного моменту для Києва та України, оскільки ми Перший Фестиваль Сучасного Колажу та наші кроки важливі, ми поповнили фонд музею частиною колажів, що були представлені на фестивалі. Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» відкритий для проєктів, що зачіпають сучасні проблеми та показують сьогодення.

Музейне зібрання налічує понад 280 тисяч музейних предметів основного
та майже 31 500 науково-допоміжних фондів і складається з археологічної, нумізматичної, етнографічної колекцій, а також з тематичних комплексів сучасного періоду.

Ці дві локації розташовані на одній із головних міст Києва, у самісінькому центрі, що підкреслює важливість та історичність моменту.